Restauracja

Położona w przepięknym zamku gotyckim w Malborku restauracja Piwniczka od zawsze była niezwykle klimatycznym miejscem przygotowanym dla turystów i mieszkańców Malborka chcących spędzić czas w niezapomnianej atmosferze.
Gotycka architektura, w której utrzymany jest wystrój restauracji sprawia, iż każdy gość, który zdecyduje się odwiedzić to piękne miejsce poczuje się tak, jak czuli się krzyżaccy mistrzowie, oraz późniejsi królowie polscy spożywający posiłki w tych jakże pięknych, a jednocześnie surowych murach malborskiej twierdzy.
Restauracja posiada trzy sale bankietowe, bar, sprawnie działające zaplecze kuchenne jest w stanie obsłużyć do 110 gości, którzy w oczekiwaniu na posiłek mogą spędzić czas rozkoszując się kominkowym ciepłem we wnętrzach restauracji, lub spędzić czas w ogrodzie restauracyjnym, z którego rozpościera się idealny widok na warownię oraz rzekę Nogat.
Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby posiłki serwowane przez naszą obsługę spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania, gdyż wierzymy iż zadowolony klient, to klient, który będzie dobrze wspominał czas pobytu w Malborku.
Zapraszamy Państwa do naszej Restauracji.Obsługa Restauracji Piwniczka